Galeria Jezuicka 13Galeria Jezuicka 13
  • Idea Galerii
  • Archiwum nieco inaczej
  • Archiwum Light
    • GROMADZENIE: Państwowy zasób archiwalny
    • GROMADZENIE: Niepaństwowy zasób archiwalny
    • PRZECHOWYWANIE
    • OPRACOWYWANIE
    • ZABEZPIECZANIE: Pracownia konserwacji
    • ZABEZPIECZANIE: Pracownia digitalizacji
    • UDOSTĘPNIANIE bezpośrednie
    • UDOSTĘPNIANIE pośrednie
    • DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA
    • PRZECHOWALNICTWO
  • Media o nas
  • Kontakt
17 lipca 2014
Akta

Kochane pieniążki przyślijcie rodzice

Kochane pieniążki przyślijcie rodzice
17 lipca 2014
Akta

Sezon urlopowy w pełni. Nasze kochane dzieci wypoczywają w słońcu, wypełniając wolny czas radosną zabawą.
I wszystko jest piękne do momentu, w którym okazuje się, że beztroska w wydawaniu funduszy na wakacyjne przyjemnostki ma swoje, bardzo wymierne, granice. Na całe szczęście miłość i troskliwość rodziców jest bezgraniczna!

Dowodzi tego również historia opisana w liście kochającej córki do mamuni, a szczególnie wymowne postscriptum 😉

Życzymy udanego wypoczynku – zwłaszcza kochanym rodzicom! 😀

 

248
249
250
251

22/0 Akta miasta Lublina, seria 4, sygn. 91

 ZJ

170.

Podziel się
Poprzedni artykułUprzejmie donoszę: Pijana panna rozrabia!Następny artykuł A taki ładny był, amerykański!

Losowe wpisy

  • Przedwyborcze sensacjePrzedwyborcze sensacje
      2018/10/16
  • Łubu dubu, łubu dubu albo litania do Najświętszego Serca WojewodyŁubu dubu, łubu dubu albo litania do Najświętszego Serca Wojewody
      2016/03/03
  • Brudasy! Brudasy!Brudasy! Brudasy!
      2021/08/19

Archiwum wpisów

Archiwum nieco inaczej

Popularne tagi

donos wojna reklama Lublin zbrodnia wojsko policja gazeta oświata alkohol sąd list kobieta przestępstwo szkoła PRL PZPR propaganda wychowanie życzenia

Kategorie

Galeria Jezuicka 13 jest projektem stworzonym, rozwijanym i prowadzonym przez pracowników Archiwum Państwowego w Lublinie.

Archiwum wpisów

  • 1 288 893
© 2010-2022 Galeria Jezuicka 13